FORTUNEX SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44979291
DIČ: 2022890771
IČ DPH: SK2022890771
Nesluša 1143, Nesluša

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nesluša 1143, Nesluša Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.24
Dátum vzniku: 26. 9. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2009
Spisová značka: Sro/51863/L
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Chovanec od 26. 9. 2009
    konateľ
  • Alžbeta Chovancová od 21. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FORTUNEX SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 54 % na 5,3 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 273,4 tis. €.

273,4 tis. €
Tržby
5,3 tis. €
Zisk
278,5 tis. €
Celkové výnosy
108,7 tis. €
Aktíva
67,2 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
22,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,9 tis., 2022 3,5 tis., 2023 783, 2024 3,5 tis., 2025 5,3 tis.202120,9 tis.20223,5 tis.202378320243,5 tis.20255,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 428,8 tis., 2022 328,1 tis., 2023 159,8 tis., 2024 206,6 tis., 2025 273,4 tis.2021428,8 tis.2022328,1 tis.2023159,8 tis.2024206,6 tis.2025273,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 273,4 tis. € 5,3 tis. €
2024 206,6 tis. € 3,5 tis. €
2023 159,8 tis. € 783 €
2022 328,1 tis. € 3,5 tis. €
2021 428,8 tis. € 20,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok43,5 tis. €
  • Zásoby32,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,0 tis. €
  • Finančné účty1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov56,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky41,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FORTUNEX SK s.r.o. v konkurze?

FORTUNEX SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FORTUNEX SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FORTUNEX SK s.r.o. tržby 273,4 tis. €.

Je firma FORTUNEX SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FORTUNEX SK s.r.o. dosiahla zisk 5,3 tis. €.

Je FORTUNEX SK s.r.o. platiteľom DPH?

FORTUNEX SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FORTUNEX SK s.r.o. sídli?

FORTUNEX SK s.r.o. má sídlo na adrese Nesluša 1143, Nesluša, 023 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026