P.S. INVEST, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44968256
DIČ: 2022896425
IČ DPH: SK2022896425
Hrabovská cesta 1669/20, Ružomberok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrabovská cesta 1669/20, Ružomberok Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 10. 8. 1993
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 7. 2010
Spisová značka: Sro/51886/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Papánová od 6. 11. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P.S. INVEST, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,2 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 3,5 mil. €.

3,5 mil. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
3,5 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
3,5 tis. €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť
2,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 34,2 tis., 2022 33,9 tis., 2023 −17,2 tis., 2024 −10,2 tis., 2025 2,2 tis.202034,2 tis.202233,9 tis.2023−17,2 tis.2024−10,2 tis.20252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 2,8 mil., 2022 4,8 mil., 2023 3,1 mil., 2024 4,7 mil., 2025 3,5 mil.20202,8 mil.20224,8 mil.20233,1 mil.20244,7 mil.20253,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,5 mil. € 2,2 tis. €
2024 4,7 mil. € -10,2 tis. €
2023 3,1 mil. € -17,2 tis. €
2022 4,8 mil. € 33,9 tis. €
2020 2,8 mil. € 34,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok439,0 tis. €
  • Zásoby43,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky898,4 tis. €
  • Finančné účty23,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku8,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-27,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky58,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky969,4 tis. €
  • Bankové úvery373,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P.S. INVEST, s. r. o. v konkurze?

P.S. INVEST, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P.S. INVEST, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P.S. INVEST, s. r. o. tržby 3,5 mil. €.

Je firma P.S. INVEST, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P.S. INVEST, s. r. o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Je P.S. INVEST, s. r. o. platiteľom DPH?

P.S. INVEST, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P.S. INVEST, s. r. o. sídli?

P.S. INVEST, s. r. o. má sídlo na adrese Hrabovská cesta 1669/20, Ružomberok, 034 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026