J.M.S. - INVEST s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44967977
DIČ: 2022894357
Vimperská 3010, Detva

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vimperská 3010, Detva Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 24. 9. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/17052/S
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; administratívne služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Stašáková od 24. 9. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť J.M.S. - INVEST s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 85 % na 6,3 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 48,2 tis. €.

48,2 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
38,2 tis. €
Aktíva
23,9 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 −2,6 tis., 2023 5,6 tis., 2024 3,4 tis., 2025 6,3 tis.20211,1 tis.2022−2,6 tis.20235,6 tis.20243,4 tis.20256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,5 tis., 2022 40,5 tis., 2023 42,2 tis., 2024 46,8 tis., 2025 48,2 tis.202135,5 tis.202240,5 tis.202342,2 tis.202446,8 tis.202548,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,2 tis. € 6,3 tis. €
2024 46,8 tis. € 3,4 tis. €
2023 42,2 tis. € 5,6 tis. €
2022 40,5 tis. € -2,6 tis. €
2021 35,5 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,9 tis. €
  • Záväzky14,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma J.M.S. - INVEST s.r.o. v konkurze?

J.M.S. - INVEST s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma J.M.S. - INVEST s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala J.M.S. - INVEST s.r.o. tržby 48,2 tis. €.

Je firma J.M.S. - INVEST s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 J.M.S. - INVEST s.r.o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Kde firma J.M.S. - INVEST s.r.o. sídli?

J.M.S. - INVEST s.r.o. má sídlo na adrese Vimperská 3010, Detva, 962 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026