VULPES poľovnícka agentúra s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44965290
DIČ: 2022901661
IČ DPH: SK2022901661
Zlatomoravecká 1662/5, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zlatomoravecká 1662/5, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 9. 10. 2009
Základné imanie: 6,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 11. 2009
Spisová značka: Sro/25355/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Eduard Dubovský od 9. 10. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VULPES poľovnícka agentúra s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 24 % na 2,0 tis. € a tržby jej narástli o 57 % na 349,5 tis. €.

349,5 tis. €
Tržby
2,0 tis. €
Zisk
354,1 tis. €
Celkové výnosy
57,6 tis. €
Aktíva
9,3 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
10,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 −4,7 tis., 2023 2,7 tis., 2024 1,6 tis., 2025 2,0 tis.20211,9 tis.2022−4,7 tis.20232,7 tis.20241,6 tis.20252,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 90,5 tis., 2022 129,1 tis., 2023 274,4 tis., 2024 222,3 tis., 2025 349,5 tis.202190,5 tis.2022129,1 tis.2023274,4 tis.2024222,3 tis.2025349,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 349,5 tis. € 2,0 tis. €
2024 222,3 tis. € 1,6 tis. €
2023 274,4 tis. € 2,7 tis. €
2022 129,1 tis. € -4,7 tis. €
2021 90,5 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok29,1 tis. €
  • Zásoby11,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky983 €
  • Krátkodobé pohľadávky14,1 tis. €
  • Finančné účty1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,3 tis. €
  • Kapitálové fondy65,0 tis. €
  • Fondy zo zisku625 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-64,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,0 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Dlhodobé záväzky719 €
  • Krátkodobé záväzky12,8 tis. €
  • Bankové úvery34,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VULPES poľovnícka agentúra s. r. o. v konkurze?

VULPES poľovnícka agentúra s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VULPES poľovnícka agentúra s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VULPES poľovnícka agentúra s. r. o. tržby 349,5 tis. €.

Je firma VULPES poľovnícka agentúra s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VULPES poľovnícka agentúra s. r. o. dosiahla zisk 2,0 tis. €.

Je VULPES poľovnícka agentúra s. r. o. platiteľom DPH?

VULPES poľovnícka agentúra s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VULPES poľovnícka agentúra s. r. o. sídli?

VULPES poľovnícka agentúra s. r. o. má sídlo na adrese Zlatomoravecká 1662/5, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026