PR Clinic s. r. o. v konkurze

Aktívna spoločnosť V konkurznom konaní
IČO: 44956444
DIČ: 2022911440
Miletičova 23, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Miletičova 23, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 471
Dátum vzniku: 24. 8. 1992
Základné imanie: 20,0 tis. €
Spisová značka: Sro/61117/B
Predmet podnikania (výber): nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora; služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; vydavateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Danielis od 2. 5. 2011
    konateľspoločník
  • Slovak Media Consulting, s.r.o. od 26. 11. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť PR Clinic s. r. o. v konkurze v roku 2023 zvýšila zisk o 2 % na 252,2 tis. € a tržby jej narástli o 36 % na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
252,2 tis. €
Zisk
2,5 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 149,7 tis., 2020 242,7 tis., 2021 268,4 tis., 2022 246,3 tis., 2023 252,2 tis.2019149,7 tis.2020242,7 tis.2021268,4 tis.2022246,3 tis.2023252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 1,6 mil., 2020 1,5 mil., 2021 2,6 mil., 2022 1,7 mil., 2023 2,3 mil.20191,6 mil.20201,5 mil.20212,6 mil.20221,7 mil.20232,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 2,3 mil. € 252,2 tis. €
2022 1,7 mil. € 246,3 tis. €
2021 2,6 mil. € 268,4 tis. €
2020 1,5 mil. € 242,7 tis. €
2019 1,6 mil. € 149,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie1,6 mil. €
  • Záväzky902,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Prebieha vo firme PR Clinic s. r. o. v konkurze konkurzné konanie?

PR Clinic s. r. o. v konkurze je vedená v konkurznom konaní. Detail konania nájdete v kompletnom profile firmy.

Aké má firma PR Clinic s. r. o. v konkurze tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala PR Clinic s. r. o. v konkurze tržby 2,3 mil. €.

Je firma PR Clinic s. r. o. v konkurze v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 PR Clinic s. r. o. v konkurze dosiahla zisk 252,2 tis. €.

Kde firma PR Clinic s. r. o. v konkurze sídli?

PR Clinic s. r. o. v konkurze má sídlo na adrese Miletičova 23, Bratislava, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026