Fors - stav, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44956274
DIČ: 2022895908
IČ DPH: SK2022895908
Komenského ulica 12B, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského ulica 12B, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 6. 10. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2009
Spisová značka: Sro/17113/S
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Zubaj od 6. 10. 2009
    konateľspoločník
  • Michal Šarišský od 26. 4. 2013
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Fors - stav, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 36 % na 72,0 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 382,3 tis. €.

382,3 tis. €
Tržby
72,0 tis. €
Zisk
382,3 tis. €
Celkové výnosy
613,9 tis. €
Aktíva
510,2 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
35,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 114,5 tis., 2022 82,4 tis., 2023 115,1 tis., 2024 113,2 tis., 2025 72,0 tis.2021114,5 tis.202282,4 tis.2023115,1 tis.2024113,2 tis.202572,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 516,2 tis., 2022 463,0 tis., 2023 569,6 tis., 2024 541,0 tis., 2025 382,3 tis.2021516,2 tis.2022463,0 tis.2023569,6 tis.2024541,0 tis.2025382,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 382,3 tis. € 72,0 tis. €
2024 541,0 tis. € 113,2 tis. €
2023 569,6 tis. € 115,1 tis. €
2022 463,0 tis. € 82,4 tis. €
2021 516,2 tis. € 114,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky402,5 tis. €
  • Finančné účty199,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov433,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie72,0 tis. €
  • Rezervy354 €
  • Krátkodobé záväzky103,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Fors - stav, s.r.o. v konkurze?

Fors - stav, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Fors - stav, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Fors - stav, s.r.o. tržby 382,3 tis. €.

Je firma Fors - stav, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Fors - stav, s.r.o. dosiahla zisk 72,0 tis. €.

Je Fors - stav, s.r.o. platiteľom DPH?

Fors - stav, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Fors - stav, s.r.o. sídli?

Fors - stav, s.r.o. má sídlo na adrese Komenského ulica 12B, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026