Baldosa Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44936737
DIČ: 2022880354
IČ DPH: SK2022880354
Palánok 1, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palánok 1, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.83
Dátum vzniku: 3. 9. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 9. 2009
Spisová značka: Sro/71222/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Robert Zaujec od 3. 9. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Baldosa Slovakia s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,9 tis. € a tržby jej klesli o 46 % na 99,1 tis. €.

99,1 tis. €
Tržby
6,9 tis. €
Strata
60,3 tis. €
Aktíva
26,3 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 913, 2022 −9,2 tis., 2023 1,8 tis., 2024 311, 2025 −6,9 tis.20219132022−9,2 tis.20231,8 tis.20243112025−6,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 129,8 tis., 2022 156,3 tis., 2023 272,6 tis., 2024 183,2 tis., 2025 99,1 tis.2021129,8 tis.2022156,3 tis.2023272,6 tis.2024183,2 tis.202599,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,1 tis. € -6,9 tis. €
2024 183,2 tis. € 311 €
2023 272,6 tis. € 1,8 tis. €
2022 156,3 tis. € -9,2 tis. €
2021 129,8 tis. € 913 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,3 tis. €
  • Záväzky34,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Baldosa Slovakia s. r. o. v konkurze?

Baldosa Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Baldosa Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Baldosa Slovakia s. r. o. tržby 99,1 tis. €.

Je firma Baldosa Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Baldosa Slovakia s. r. o. vykázala stratu 6,9 tis. €.

Je Baldosa Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Baldosa Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Baldosa Slovakia s. r. o. sídli?

Baldosa Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Palánok 1, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026