Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44927380
DIČ: 2022880134
IČ DPH: SK2022880134
ul. Špitálska 2, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: ul. Špitálska 2, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.10
Dátum vzniku: 3. 9. 2009
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2010
Spisová značka: Sa/1501/V
Predmet podnikania (výber): doprava do zdravotníckeho zariadenia alebo zo zdravotníckeho zariadenia; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Penta Hospitals SK, a. s. od 9. 4. 2026
    spoločník
  • Igor Pramuk od 16. 12. 2025
    člen predstavenstva
  • Mária Grüllingová od 1. 9. 2026
    člen predstavenstva
  • Radoslav Čuha od 16. 12. 2025
    člen predstavenstva
  • Tomáš Valaška od 16. 12. 2025
    člen predstavenstva
  • MUDr. Darina Tomková od 1. 1. 2016
    člen dozornej rady
  • MUDr. Jozef Roško od 30. 5. 2014
    člen dozornej rady
  • MUDr. Julián Tkáč od 15. 10. 2022
    člen dozornej rady
  • MUDr. Ján Mihalečko od 15. 6. 2023
    člen dozornej rady
  • MUDr. Ján Černák od 12. 12. 2019
    člen dozornej rady
  • MUDr. Maroš Eľko od 12. 12. 2019
    člen dozornej rady
  • MUDr. Štefan Kvak od 30. 5. 2014
    člen dozornej rady
  • Martin Šimo od 16. 7. 2026
    člen dozornej rady
  • Mgr. Ján Janovčík od 16. 7. 2026
    člen dozornej rady
  • Ľubomír Tóda od 16. 7. 2026
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce, a.s. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 1,4 mil. € a tržby jej narástli o 13 % na 58,0 mil. €.

58,0 mil. €
Tržby
1,4 mil. €
Zisk
61,3 mil. €
Celkové výnosy
15,8 mil. €
Aktíva
3,0 mil. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
65,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 881,1 tis., 2022 870,3 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,4 mil.2021881,1 tis.2022870,3 tis.20231,2 mil.20241,4 mil.20251,4 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,3 mil., 2022 34,0 mil., 2023 44,6 mil., 2024 51,4 mil., 2025 58,0 mil.202131,3 mil.202234,0 mil.202344,6 mil.202451,4 mil.202558,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 58,0 mil. € 1,4 mil. €
2024 51,4 mil. € 1,4 mil. €
2023 44,6 mil. € 1,2 mil. €
2022 34,0 mil. € 870,3 tis. €
2021 31,3 mil. € 881,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok6,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Zásoby1,2 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky488,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,4 mil. €
  • Finančné účty40,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Kapitálové fondy186,7 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,4 mil. €
  • Rezervy2,5 mil. €
  • Dlhodobé záväzky9,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky9,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce, a.s. v konkurze?

Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce, a.s. tržby 58,0 mil. €.

Je firma Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce, a.s. dosiahla zisk 1,4 mil. €.

Je Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce, a.s. platiteľom DPH?

Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce, a.s. sídli?

Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce, a.s. má sídlo na adrese ul. Špitálska 2, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026