Sales House SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44918828
DIČ: 2022873644
IČ DPH: SK2022873644
Desiata 11, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Desiata 11, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 19. 8. 2009
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 9. 2009
Spisová značka: Sro/59934/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Fábry od 29. 12. 2009
    konateľspoločník
  • ALBA SPAN s.r.o. od 13. 8. 2022
    spoločník
  • Ing. arch. Hana Fábry od 13. 8. 2022
    spoločník
  • MUDr. Eleonóra Balentová od 13. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sales House SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 73 % na 230,1 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 7,7 mil. €.

7,7 mil. €
Tržby
230,1 tis. €
Zisk
10,8 mil. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
841,3 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
15,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,5 tis., 2022 31,2 tis., 2023 40,8 tis., 2024 133,1 tis., 2025 230,1 tis.202118,5 tis.202231,2 tis.202340,8 tis.2024133,1 tis.2025230,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,7 mil., 2022 5,5 mil., 2023 5,8 mil., 2024 6,7 mil., 2025 7,7 mil.20214,7 mil.20225,5 mil.20235,8 mil.20246,7 mil.20257,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,7 mil. € 230,1 tis. €
2024 6,7 mil. € 133,1 tis. €
2023 5,8 mil. € 40,8 tis. €
2022 5,5 mil. € 31,2 tis. €
2021 4,7 mil. € 18,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok26,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok575,3 tis. €
  • Zásoby10,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,1 mil. €
  • Finančné účty2,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov412,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie230,1 tis. €
  • Rezervy27,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky16,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €
  • Bankové úvery457,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie-2,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sales House SK s. r. o. v konkurze?

Sales House SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sales House SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sales House SK s. r. o. tržby 7,7 mil. €.

Je firma Sales House SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sales House SK s. r. o. dosiahla zisk 230,1 tis. €.

Je Sales House SK s. r. o. platiteľom DPH?

Sales House SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sales House SK s. r. o. sídli?

Sales House SK s. r. o. má sídlo na adrese Desiata 11, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026