FALKE Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44917902
DIČ: 2022880948
IČ DPH: SK2022880948
Mierová 1, Svit

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová 1, Svit Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.31
Dátum vzniku: 15. 8. 2009
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2009
Spisová značka: Sro/22702/P
Predmet podnikania (výber): textilná výroba; odevná výroba; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Franz-Peter Falke od 15. 8. 2009
    konateľ
  • Paul Falke od 15. 8. 2009
    konateľ
  • Falke KGaA od 29. 9. 2021
    spoločník
  • Sebastian Binner od 20. 8. 2019
    prokurista
  • Tino Schütte od 19. 2. 2022
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FALKE Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 232 % na 241,8 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 7,3 mil. €.

7,3 mil. €
Tržby
241,8 tis. €
Zisk
7,4 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
736,2 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
71,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 304,3 tis., 2022 392,2 tis., 2023 218,4 tis., 2024 72,8 tis., 2025 241,8 tis.2021304,3 tis.2022392,2 tis.2023218,4 tis.202472,8 tis.2025241,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,8 mil., 2022 11,5 mil., 2023 13,7 mil., 2024 8,2 mil., 2025 7,3 mil.20218,8 mil.202211,5 mil.202313,7 mil.20248,2 mil.20257,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,3 mil. € 241,8 tis. €
2024 8,2 mil. € 72,8 tis. €
2023 13,7 mil. € 218,4 tis. €
2022 11,5 mil. € 392,2 tis. €
2021 8,8 mil. € 304,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok339,3 tis. €
  • Zásoby438,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky79,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky926,8 tis. €
  • Finančné účty1,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov483,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie241,8 tis. €
  • Rezervy212,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky40,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky798,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FALKE Slovakia s.r.o. v konkurze?

FALKE Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FALKE Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FALKE Slovakia s.r.o. tržby 7,3 mil. €.

Je firma FALKE Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FALKE Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 241,8 tis. €.

Je FALKE Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

FALKE Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FALKE Slovakia s.r.o. sídli?

FALKE Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Mierová 1, Svit, 059 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026