ES-TAX SERVICES spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44892632
DIČ: 2022871983
IČ DPH: SK2022871983
Hroznová 4, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hroznová 4, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 14. 8. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 1. 2012
Spisová značka: Sro/59828/B
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Michaela Baginová Ščepánková od 5. 10. 2020
    konateľspoločník
  • Ľudovít Bagin od 19. 7. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ES-TAX SERVICES spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 68 % na 25,0 tis. € a tržby jej narástli o 68 % na 88,7 tis. €.

88,7 tis. €
Tržby
25,0 tis. €
Zisk
64,3 tis. €
Aktíva
50,6 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 4,0 tis., 2023 2,7 tis., 2024 14,8 tis., 2025 25,0 tis.20213,9 tis.20224,0 tis.20232,7 tis.202414,8 tis.202525,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,7 tis., 2022 19,4 tis., 2023 17,4 tis., 2024 52,8 tis., 2025 88,7 tis.202125,7 tis.202219,4 tis.202317,4 tis.202452,8 tis.202588,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 88,7 tis. € 25,0 tis. €
2024 52,8 tis. € 14,8 tis. €
2023 17,4 tis. € 2,7 tis. €
2022 19,4 tis. € 4,0 tis. €
2021 25,7 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie50,6 tis. €
  • Záväzky13,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ES-TAX SERVICES spol. s r. o. v konkurze?

ES-TAX SERVICES spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ES-TAX SERVICES spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ES-TAX SERVICES spol. s r. o. tržby 88,7 tis. €.

Je firma ES-TAX SERVICES spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ES-TAX SERVICES spol. s r. o. dosiahla zisk 25,0 tis. €.

Je ES-TAX SERVICES spol. s r. o. platiteľom DPH?

ES-TAX SERVICES spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ES-TAX SERVICES spol. s r. o. sídli?

ES-TAX SERVICES spol. s r. o. má sídlo na adrese Hroznová 4, Bratislava, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026