MŠK Veľký Meder, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44876009
DIČ: 2022866439
IČ DPH: SK2022866439
Štadiónová 2130, Veľký Meder

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štadiónová 2130, Veľký Meder Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 23. 7. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2009
Spisová značka: Sro/24103/T
Predmet podnikania (výber): prenájom hnuteľných vecí; prevádzkovanie športových zariadení; prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Csepi od 23. 7. 2009
    konateľ
  • Mesto Veľký Meder od 14. 4. 2021
    spoločník
  • Attila Raisz od 11. 12. 2018
    člen dozornej rady
  • Daniel Barczi od 11. 12. 2018
    člen dozornej rady
  • Ing. Peter Balázs od 11. 12. 2018
    člen dozornej rady
  • Tamás Nagy od 11. 12. 2018
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MŠK Veľký Meder, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 230 € a tržby jej klesli o 21 % na 10,1 tis. €.

10,1 tis. €
Tržby
230 €
Zisk
41,4 tis. €
Aktíva
8,0 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 2,1 tis., 2023 3,6 tis., 2024 −70, 2025 23020211,4 tis.20222,1 tis.20233,6 tis.2024−702025230
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,3 tis., 2022 15,4 tis., 2023 15,2 tis., 2024 12,8 tis., 2025 10,1 tis.20217,3 tis.202215,4 tis.202315,2 tis.202412,8 tis.202510,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,1 tis. € 230 €
2024 12,8 tis. € -70 €
2023 15,2 tis. € 3,6 tis. €
2022 15,4 tis. € 2,1 tis. €
2021 7,3 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie8,0 tis. €
  • Záväzky33,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MŠK Veľký Meder, s.r.o. v konkurze?

MŠK Veľký Meder, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MŠK Veľký Meder, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MŠK Veľký Meder, s.r.o. tržby 10,1 tis. €.

Je firma MŠK Veľký Meder, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MŠK Veľký Meder, s.r.o. dosiahla zisk 230 €.

Je MŠK Veľký Meder, s.r.o. platiteľom DPH?

MŠK Veľký Meder, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MŠK Veľký Meder, s.r.o. sídli?

MŠK Veľký Meder, s.r.o. má sídlo na adrese Štadiónová 2130, Veľký Meder, 932 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026