M2 Business SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44855109
DIČ: 2022855681
IČ DPH: SK2022855681
Bancíkovej 1/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bancíkovej 1/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 15. 7. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2010
Spisová značka: Sro/59423/B
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; počítačové služby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ondrej Mizerák, M. Sc. od 15. 7. 2009
    konateľspoločník
  • JUDr. Ján Marônek od 16. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M2 Business SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 114 % na 55,2 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 138,7 tis. €.

138,7 tis. €
Tržby
55,2 tis. €
Zisk
140,4 tis. €
Celkové výnosy
403,5 tis. €
Aktíva
313,7 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
66,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,0 tis., 2022 17,1 tis., 2023 20,6 tis., 2024 25,8 tis., 2025 55,2 tis.202119,0 tis.202217,1 tis.202320,6 tis.202425,8 tis.202555,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 166,2 tis., 2022 144,1 tis., 2023 150,4 tis., 2024 137,7 tis., 2025 138,7 tis.2021166,2 tis.2022144,1 tis.2023150,4 tis.2024137,7 tis.2025138,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 138,7 tis. € 55,2 tis. €
2024 137,7 tis. € 25,8 tis. €
2023 150,4 tis. € 20,6 tis. €
2022 144,1 tis. € 17,1 tis. €
2021 166,2 tis. € 19,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky231,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,4 tis. €
  • Finančné účty156,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov253,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie55,2 tis. €
  • Rezervy350 €
  • Dlhodobé záväzky447 €
  • Krátkodobé záväzky74,1 tis. €
  • Bankové úvery14,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M2 Business SK s. r. o. v konkurze?

M2 Business SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M2 Business SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M2 Business SK s. r. o. tržby 138,7 tis. €.

Je firma M2 Business SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M2 Business SK s. r. o. dosiahla zisk 55,2 tis. €.

Je M2 Business SK s. r. o. platiteľom DPH?

M2 Business SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M2 Business SK s. r. o. sídli?

M2 Business SK s. r. o. má sídlo na adrese Bancíkovej 1/A, Bratislava, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026