TLAČIAREŇ J+K s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44839677
DIČ: 2022859223
IČ DPH: SK2022859223
Mierové námestie 110/4, Nemšová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierové námestie 110/4, Nemšová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.12
Dátum vzniku: 8. 7. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 8. 2009
Spisová značka: Sro/21833/R
Predmet podnikania (výber): polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; výroba výrobkov z papiera a lepenky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Kubaščík od 8. 7. 2009
    konateľspoločník
  • Mgr. Jozef Kraus od 8. 7. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TLAČIAREŇ J+K s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 45,2 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 613,7 tis. €.

613,7 tis. €
Tržby
45,2 tis. €
Zisk
613,7 tis. €
Celkové výnosy
244,6 tis. €
Aktíva
108,0 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
48,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 77,7 tis., 2022 22,2 tis., 2023 21,4 tis., 2024 −1,3 tis., 2025 45,2 tis.202177,7 tis.202222,2 tis.202321,4 tis.2024−1,3 tis.202545,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 650,3 tis., 2022 668,7 tis., 2023 633,3 tis., 2024 625,8 tis., 2025 613,7 tis.2021650,3 tis.2022668,7 tis.2023633,3 tis.2024625,8 tis.2025613,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 613,7 tis. € 45,2 tis. €
2024 625,8 tis. € -1,3 tis. €
2023 633,3 tis. € 21,4 tis. €
2022 668,7 tis. € 22,2 tis. €
2021 650,3 tis. € 77,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,3 tis. €
  • Zásoby2,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky28,8 tis. €
  • Finančné účty208,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku250 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov57,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie45,2 tis. €
  • Rezervy7,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky738 €
  • Krátkodobé záväzky113,9 tis. €
  • Bankové úvery15,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TLAČIAREŇ J+K s. r. o. v konkurze?

TLAČIAREŇ J+K s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TLAČIAREŇ J+K s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TLAČIAREŇ J+K s. r. o. tržby 613,7 tis. €.

Je firma TLAČIAREŇ J+K s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TLAČIAREŇ J+K s. r. o. dosiahla zisk 45,2 tis. €.

Je TLAČIAREŇ J+K s. r. o. platiteľom DPH?

TLAČIAREŇ J+K s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TLAČIAREŇ J+K s. r. o. sídli?

TLAČIAREŇ J+K s. r. o. má sídlo na adrese Mierové námestie 110/4, Nemšová, 914 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026