MA-JA Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44839651
DIČ: 2022878011
IČ DPH: SK2022878011
Mierová 6, Svätý Peter

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová 6, Svätý Peter Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.73
Dátum vzniku: 8. 8. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 10. 2009
Spisová značka: Sro/24990/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prieskum trhu a verejnej mienky; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Majtán od 8. 8. 2009
    konateľspoločník
  • Silvia Majtánová od 8. 8. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MA-JA Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 143,6 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
143,6 tis. €
Zisk
2,3 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
954,9 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
32,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 58,3 tis., 2022 48,6 tis., 2023 69,6 tis., 2024 158,3 tis., 2025 143,6 tis.202158,3 tis.202248,6 tis.202369,6 tis.2024158,3 tis.2025143,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,7 mil., 2023 2,3 mil., 2024 2,2 mil., 2025 2,3 mil.20211,1 mil.20221,7 mil.20232,3 mil.20242,2 mil.20252,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 mil. € 143,6 tis. €
2024 2,2 mil. € 158,3 tis. €
2023 2,3 mil. € 69,6 tis. €
2022 1,7 mil. € 48,6 tis. €
2021 1,1 mil. € 58,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok496,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky359,7 tis. €
  • Finančné účty315,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov806,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie143,6 tis. €
  • Rezervy17,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky47,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky151,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MA-JA Slovakia s.r.o. v konkurze?

MA-JA Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MA-JA Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MA-JA Slovakia s.r.o. tržby 2,3 mil. €.

Je firma MA-JA Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MA-JA Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 143,6 tis. €.

Je MA-JA Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

MA-JA Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MA-JA Slovakia s.r.o. sídli?

MA-JA Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Mierová 6, Svätý Peter, 946 57.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026