Stavby Mikolaj, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44838930
DIČ: 2022846298
IČ DPH: SK2022846298
Kotrčiná Lúčka 58, Kotrčiná Lúčka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kotrčiná Lúčka 58, Kotrčiná Lúčka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 1. 7. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 7. 2009
Spisová značka: Sro/51512/L
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Mikolaj od 1. 7. 2009
    konateľspoločník
  • Ľubomír Mikolaj od 13. 4. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2020

Spoločnosť Stavby Mikolaj, s.r.o. v roku 2020 znížila zisk o 87 % na 1,3 tis. € a tržby jej klesli o 33 % na 184,6 tis. €.

184,6 tis. €
Tržby
1,3 tis. €
Zisk
129,9 tis. €
Aktíva
13,1 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2016 4,3 tis., 2017 3,7 tis., 2018 −562, 2019 10,2 tis., 2020 1,3 tis.20164,3 tis.20173,7 tis.2018−562201910,2 tis.20201,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2016 245,6 tis., 2017 229,5 tis., 2018 300,6 tis., 2019 274,6 tis., 2020 184,6 tis.2016245,6 tis.2017229,5 tis.2018300,6 tis.2019274,6 tis.2020184,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2020 184,6 tis. € 1,3 tis. €
2019 274,6 tis. € 10,2 tis. €
2018 300,6 tis. € -562 €
2017 229,5 tis. € 3,7 tis. €
2016 245,6 tis. € 4,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2020

Pasíva

  • Vlastné imanie13,1 tis. €
  • Záväzky116,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stavby Mikolaj, s.r.o. v konkurze?

Stavby Mikolaj, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stavby Mikolaj, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2020 mala Stavby Mikolaj, s.r.o. tržby 184,6 tis. €.

Je firma Stavby Mikolaj, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2020 Stavby Mikolaj, s.r.o. dosiahla zisk 1,3 tis. €.

Je Stavby Mikolaj, s.r.o. platiteľom DPH?

Stavby Mikolaj, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stavby Mikolaj, s.r.o. sídli?

Stavby Mikolaj, s.r.o. má sídlo na adrese Kotrčiná Lúčka 58, Kotrčiná Lúčka, 013 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026