BENTELER Automotive SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44799951
DIČ: 2022832130
IČ DPH: SK2022832130
Priemyselná 5471, Malacky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 5471, Malacky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 3. 6. 2009
Základné imanie: 2,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 6. 2009
Spisová značka: Sro/58693/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; výroba jednoduchých výrobkov z kovu

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Leibl od 10. 4. 2014
    konateľ
  • Ing. Radek Jedlička od 9. 4. 2024
    konateľ
  • Benteler Automobiltechnik GmbH od 16. 2. 2021
    spoločník
  • Benteler International Austria GmbH od 16. 1. 2026
    spoločník
  • Philippe Poussard od 13. 12. 2018
    prokurista
  • Robert Poláček od 17. 5. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BENTELER Automotive SK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 2 % na 2,1 mil. € a tržby jej klesli o 4 % na 86,7 mil. €.

86,7 mil. €
Tržby
2,1 mil. €
Zisk
120,0 mil. €
Celkové výnosy
34,7 mil. €
Aktíva
9,6 mil. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
18,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 63,6 tis., 2022 751,9 tis., 2023 −132,8 tis., 2024 2,2 mil., 2025 2,1 mil.202163,6 tis.2022751,9 tis.2023−132,8 tis.20242,2 mil.20252,1 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 70,7 mil., 2022 92,8 mil., 2023 99,1 mil., 2024 90,4 mil., 2025 86,7 mil.202170,7 mil.202292,8 mil.202399,1 mil.202490,4 mil.202586,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 86,7 mil. € 2,1 mil. €
2024 90,4 mil. € 2,2 mil. €
2023 99,1 mil. € -132,8 tis. €
2022 92,8 mil. € 751,9 tis. €
2021 70,7 mil. € 63,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok124,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok10,1 mil. €
  • Zásoby6,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky18,0 mil. €
  • Finančné účty3,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie31,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie2,0 mil. €
  • Kapitálové fondy3,0 mil. €
  • Fondy zo zisku200,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,1 mil. €
  • Rezervy436,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,3 mil. €
  • Krátkodobé záväzky14,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BENTELER Automotive SK s. r. o. v konkurze?

BENTELER Automotive SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BENTELER Automotive SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BENTELER Automotive SK s. r. o. tržby 86,7 mil. €.

Je firma BENTELER Automotive SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BENTELER Automotive SK s. r. o. dosiahla zisk 2,1 mil. €.

Je BENTELER Automotive SK s. r. o. platiteľom DPH?

BENTELER Automotive SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BENTELER Automotive SK s. r. o. sídli?

BENTELER Automotive SK s. r. o. má sídlo na adrese Priemyselná 5471, Malacky, 901 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026