SLOVAK HOLDING s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44792611
DIČ: 2022836706
IČ DPH: SK2022836706
Jána Kalinčiaka 93/16, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jána Kalinčiaka 93/16, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 13. 6. 2009
Základné imanie: 11,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 6. 2009
Spisová značka: Sro/51428/L
Predmet podnikania (výber): opracovanie kovu jednoduchým spôsobom; výroba jednoduchých výrobkov z kovu; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Bytčanek od 13. 6. 2009
    konateľspoločník
  • Juraj Pečarka od 11. 4. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVAK HOLDING s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 232,6 tis. € a tržby jej narástli o 43 % na 783,1 tis. €.

783,1 tis. €
Tržby
232,6 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
2,3 mil. €
Aktíva
1,9 mil. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
55,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 64,7 tis., 2022 1,4 mil., 2023 186,7 tis., 2024 −205, 2025 232,6 tis.202164,7 tis.20221,4 mil.2023186,7 tis.2024−2052025232,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,3 mil., 2022 4,4 mil., 2023 2,0 mil., 2024 549,3 tis., 2025 783,1 tis.20212,3 mil.20224,4 mil.20232,0 mil.2024549,3 tis.2025783,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 783,1 tis. € 232,6 tis. €
2024 549,3 tis. € -205 €
2023 2,0 mil. € 186,7 tis. €
2022 4,4 mil. € 1,4 mil. €
2021 2,3 mil. € 64,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok292,3 tis. €
  • Zásoby587,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty120,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie11,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie232,6 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky286,4 tis. €
  • Bankové úvery27,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVAK HOLDING s.r.o. v konkurze?

SLOVAK HOLDING s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVAK HOLDING s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVAK HOLDING s.r.o. tržby 783,1 tis. €.

Je firma SLOVAK HOLDING s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVAK HOLDING s.r.o. dosiahla zisk 232,6 tis. €.

Je SLOVAK HOLDING s.r.o. platiteľom DPH?

SLOVAK HOLDING s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVAK HOLDING s.r.o. sídli?

SLOVAK HOLDING s.r.o. má sídlo na adrese Jána Kalinčiaka 93/16, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026