Pestovateľská pálenica Uyvar s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44789696
DIČ: 2022831107
Komárňanská cesta 19, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komárňanská cesta 19, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 27. 5. 2009
Základné imanie: 10,0 tis. €
Spisová značka: Sro/29039/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Ďurina od 14. 5. 2021
    konateľspoločník
  • Miloš Krajčovič od 1. 8. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pestovateľská pálenica Uyvar s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 30 % na 8,2 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 49,9 tis. €.

49,9 tis. €
Tržby
8,2 tis. €
Zisk
58,1 tis. €
Aktíva
43,3 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 168, 2023 2,9 tis., 2024 11,8 tis., 2025 8,2 tis.20212,1 tis.202216820232,9 tis.202411,8 tis.20258,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,6 tis., 2022 42,2 tis., 2023 28,0 tis., 2024 49,4 tis., 2025 49,9 tis.202145,6 tis.202242,2 tis.202328,0 tis.202449,4 tis.202549,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,9 tis. € 8,2 tis. €
2024 49,4 tis. € 11,8 tis. €
2023 28,0 tis. € 2,9 tis. €
2022 42,2 tis. € 168 €
2021 45,6 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie43,3 tis. €
  • Záväzky14,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pestovateľská pálenica Uyvar s.r.o. v konkurze?

Pestovateľská pálenica Uyvar s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pestovateľská pálenica Uyvar s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pestovateľská pálenica Uyvar s.r.o. tržby 49,9 tis. €.

Je firma Pestovateľská pálenica Uyvar s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pestovateľská pálenica Uyvar s.r.o. dosiahla zisk 8,2 tis. €.

Kde firma Pestovateľská pálenica Uyvar s.r.o. sídli?

Pestovateľská pálenica Uyvar s.r.o. má sídlo na adrese Komárňanská cesta 19, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026