MyEnergy SPV 4, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44789459
DIČ: 2022836255
IČ DPH: SK2022836255
Votrubova 28, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Votrubova 28, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 6. 6. 2009
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2010
Spisová značka: Sro/60974/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Beata Kopecká od 5. 3. 2012
    konateľ
  • Ing. Jana Borguľová od 5. 3. 2012
    konateľ
  • Ing. Roman Kopecký od 10. 9. 2012
    konateľ
  • Apollo Group a. s. od 3. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MyEnergy SPV 4, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 27,6 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 290,7 tis. €.

290,7 tis. €
Tržby
27,6 tis. €
Zisk
291,3 tis. €
Celkové výnosy
878,3 tis. €
Aktíva
227,4 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
82,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 136,0 tis., 2022 −5,8 tis., 2023 6,4 tis., 2024 23,8 tis., 2025 27,6 tis.2021136,0 tis.2022−5,8 tis.20236,4 tis.202423,8 tis.202527,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 435,1 tis., 2022 297,6 tis., 2023 276,0 tis., 2024 279,9 tis., 2025 290,7 tis.2021435,1 tis.2022297,6 tis.2023276,0 tis.2024279,9 tis.2025290,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 290,7 tis. € 27,6 tis. €
2024 279,9 tis. € 23,8 tis. €
2023 276,0 tis. € 6,4 tis. €
2022 297,6 tis. € -5,8 tis. €
2021 435,1 tis. € 136,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok770,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,9 tis. €
  • Finančné účty99,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie181,6 tis. €
  • Kapitálové fondy18,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie27,6 tis. €
  • Rezervy1,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky154,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky43,8 tis. €
  • Bankové úvery452,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MyEnergy SPV 4, s.r.o. v konkurze?

MyEnergy SPV 4, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MyEnergy SPV 4, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MyEnergy SPV 4, s.r.o. tržby 290,7 tis. €.

Je firma MyEnergy SPV 4, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MyEnergy SPV 4, s.r.o. dosiahla zisk 27,6 tis. €.

Je MyEnergy SPV 4, s.r.o. platiteľom DPH?

MyEnergy SPV 4, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MyEnergy SPV 4, s.r.o. sídli?

MyEnergy SPV 4, s.r.o. má sídlo na adrese Votrubova 28, Bratislava, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026