Caravans Motorhomes s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44758774
DIČ: 2022869112
IČ DPH: SK2022869112
Komenského 22, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 22, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 4. 7. 2009
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 6. 2010
Spisová značka: Sro/51647/N
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; počítačové služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Péter Tóth od 7. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Caravans Motorhomes s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 512 € a tržby jej klesli o 81 % na 1,1 tis. €.

1,1 tis. €
Tržby
512 €
Strata
114,7 tis. €
Aktíva
23,3 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 837, 2022 20,8 tis., 2023 1,8 tis., 2024 3,0 tis., 2025 −5122021837202220,8 tis.20231,8 tis.20243,0 tis.2025−512
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,5 tis., 2022 143,4 tis., 2023 101,8 tis., 2024 5,7 tis., 2025 1,1 tis.20212,5 tis.2022143,4 tis.2023101,8 tis.20245,7 tis.20251,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 tis. € -512 €
2024 5,7 tis. € 3,0 tis. €
2023 101,8 tis. € 1,8 tis. €
2022 143,4 tis. € 20,8 tis. €
2021 2,5 tis. € 837 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,3 tis. €
  • Záväzky91,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Caravans Motorhomes s.r.o. v konkurze?

Caravans Motorhomes s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Caravans Motorhomes s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Caravans Motorhomes s.r.o. tržby 1,1 tis. €.

Je firma Caravans Motorhomes s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Caravans Motorhomes s.r.o. vykázala stratu 512 €.

Je Caravans Motorhomes s.r.o. platiteľom DPH?

Caravans Motorhomes s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Caravans Motorhomes s.r.o. sídli?

Caravans Motorhomes s.r.o. má sídlo na adrese Komenského 22, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026