P.K.I. Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44751711
DIČ: 2022817951
IČ DPH: SK2022817951
Jilemnického 792, Svit

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jilemnického 792, Svit Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.22
Dátum vzniku: 5. 5. 2009
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 6. 2009
Spisová značka: Sro/21573/P
Predmet podnikania (výber): výroba výrobkov z papiera; polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín; výroba gumových výrobkov a výrobkov z plastov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Kazár od 5. 5. 2009
    konateľspoločník
  • Samuel Kazár od 5. 5. 2009
    konateľspoločník
  • Ivana Kazárová od 22. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P.K.I. Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 88 % na 822 € a tržby jej klesli o 8 % na 281,5 tis. €.

281,5 tis. €
Tržby
822 €
Zisk
281,5 tis. €
Celkové výnosy
291,8 tis. €
Aktíva
166,1 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
30,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,4 tis., 2022 15,3 tis., 2023 14,8 tis., 2024 7,1 tis., 2025 822202117,4 tis.202215,3 tis.202314,8 tis.20247,1 tis.2025822
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 285,4 tis., 2022 240,6 tis., 2023 268,4 tis., 2024 304,9 tis., 2025 281,5 tis.2021285,4 tis.2022240,6 tis.2023268,4 tis.2024304,9 tis.2025281,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 281,5 tis. € 822 €
2024 304,9 tis. € 7,1 tis. €
2023 268,4 tis. € 14,8 tis. €
2022 240,6 tis. € 15,3 tis. €
2021 285,4 tis. € 17,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok32,1 tis. €
  • Zásoby45,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky28,4 tis. €
  • Finančné účty185,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku659 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov158,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie822 €
  • Dlhodobé záväzky258 €
  • Krátkodobé záväzky28,6 tis. €
  • Bankové úvery97,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P.K.I. Slovakia, s. r. o. v konkurze?

P.K.I. Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P.K.I. Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P.K.I. Slovakia, s. r. o. tržby 281,5 tis. €.

Je firma P.K.I. Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P.K.I. Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 822 €.

Je P.K.I. Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

P.K.I. Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P.K.I. Slovakia, s. r. o. sídli?

P.K.I. Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Jilemnického 792, Svit, 059 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026