SUAR ECONOMY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44728565
DIČ: 2022807556
IČ DPH: SK2022807556
Terasy 3471/6, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Terasy 3471/6, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 9. 4. 2009
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2009
Spisová značka: Sro/51159/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zuzana Maníková od 12. 5. 2011
    konateľ
  • Ivan Maník od 8. 1. 2016
    konateľspoločník
  • SUAR, s.r.o. od 13. 10. 2022
    spoločník
  • Milan Čecho od 22. 5. 2019
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SUAR ECONOMY, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 47 % na 8,8 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 181,1 tis. €.

181,1 tis. €
Tržby
8,8 tis. €
Zisk
591,1 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
85,7 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
69,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 3,1 tis., 2023 9,6 tis., 2024 16,6 tis., 2025 8,8 tis.20213,5 tis.20223,1 tis.20239,6 tis.202416,6 tis.20258,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 185,4 tis., 2022 169,3 tis., 2023 169,2 tis., 2024 183,7 tis., 2025 181,1 tis.2021185,4 tis.2022169,3 tis.2023169,2 tis.2024183,7 tis.2025181,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 181,1 tis. € 8,8 tis. €
2024 183,7 tis. € 16,6 tis. €
2023 169,2 tis. € 9,6 tis. €
2022 169,3 tis. € 3,1 tis. €
2021 185,4 tis. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok617,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky563,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,3 tis. €
  • Finančné účty9,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku616 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov66,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,8 tis. €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky976,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky130,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SUAR ECONOMY, s.r.o. v konkurze?

SUAR ECONOMY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SUAR ECONOMY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SUAR ECONOMY, s.r.o. tržby 181,1 tis. €.

Je firma SUAR ECONOMY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SUAR ECONOMY, s.r.o. dosiahla zisk 8,8 tis. €.

Je SUAR ECONOMY, s.r.o. platiteľom DPH?

SUAR ECONOMY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SUAR ECONOMY, s.r.o. sídli?

SUAR ECONOMY, s.r.o. má sídlo na adrese Terasy 3471/6, Žilina, 010 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026