BENU SK 153, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44713983
DIČ: 2022806610
IČ DPH: SK2022806610
Pribylinská 2/A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribylinská 2/A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 22. 4. 2009
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 5. 2009
Spisová značka: Sro/177156/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Daniš od 1. 1. 2025
    konateľ
  • Tomáš Slechan od 20. 3. 2024
    konateľ
  • Ľubica Kocianová od 20. 3. 2024
    konateľ
  • BENU Slovensko, a.s. od 20. 3. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť BENU SK 153, s.r.o. v roku 2026 znížila zisk o 62 % na 40,0 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
40,0 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
590,3 tis. €
Aktíva
266,2 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
21,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 48,7 tis., 2023 107,9 tis., 2025 105,7 tis., 2026 40,0 tis.20212,1 tis.202248,7 tis.2023107,9 tis.2025105,7 tis.202640,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 119,7 tis., 2022 224,9 tis., 2023 1,9 mil., 2025 2,2 mil., 2026 1,9 mil.2021119,7 tis.2022224,9 tis.20231,9 mil.20252,2 mil.20261,9 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 2,2 mil., 2026 1,9 mil.2021–2022–2023–20252,2 mil.20261,9 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 7,5 tis., 2026 11,0 tis.2021–2022–2023–20257,5 tis.202611,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 1,9 mil. € 40,0 tis. €
2025 2,2 mil. € 105,7 tis. €
2023 1,9 mil. € 107,9 tis. €
2022 224,9 tis. € 48,7 tis. €
2021 119,7 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok130,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok22,1 tis. €
  • Zásoby194,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky32,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky172,2 tis. €
  • Finančné účty24,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Kapitálové fondy78,7 tis. €
  • Fondy zo zisku7,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov115,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie40,0 tis. €
  • Rezervy15,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky304,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BENU SK 153, s.r.o. v konkurze?

BENU SK 153, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BENU SK 153, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala BENU SK 153, s.r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma BENU SK 153, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 BENU SK 153, s.r.o. dosiahla zisk 40,0 tis. €.

Je BENU SK 153, s.r.o. platiteľom DPH?

BENU SK 153, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BENU SK 153, s.r.o. sídli?

BENU SK 153, s.r.o. má sídlo na adrese Pribylinská 2/A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026