A-MED Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44713444
DIČ: 2022835716
Osiková 15, Stupava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Osiková 15, Stupava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 10. 6. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/58814/B
Predmet podnikania (výber): reklamná a propagačná činnosť; administratívne služby; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Mária Semančová od 1. 9. 2024
    konateľspoločník
  • Peter Semančo od 1. 9. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A-MED Slovakia s. r. o. v roku 2025 dosiahla zisk 198,7 tis. € a tržby dosiahli 338,5 tis. €.

338,5 tis. €
Tržby
198,7 tis. €
Zisk
339,0 tis. €
Celkové výnosy
429,7 tis. €
Aktíva
204,2 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
86,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 96,5 tis., 2021 106,9 tis., 2022 113,0 tis., 2023 144,0 tis., 2025 198,7 tis.202096,5 tis.2021106,9 tis.2022113,0 tis.2023144,0 tis.2025198,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 184,5 tis., 2021 185,7 tis., 2022 211,4 tis., 2023 255,7 tis., 2025 338,5 tis.2020184,5 tis.2021185,7 tis.2022211,4 tis.2023255,7 tis.2025338,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 338,5 tis. € 198,7 tis. €
2023 255,7 tis. € 144,0 tis. €
2022 211,4 tis. € 113,0 tis. €
2021 185,7 tis. € 106,9 tis. €
2020 184,5 tis. € 96,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie204,2 tis. €
  • Záväzky225,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A-MED Slovakia s. r. o. v konkurze?

A-MED Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A-MED Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A-MED Slovakia s. r. o. tržby 338,5 tis. €.

Je firma A-MED Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A-MED Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 198,7 tis. €.

Kde firma A-MED Slovakia s. r. o. sídli?

A-MED Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Osiková 15, Stupava, 900 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026