Lekáreň pod Kameným, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44693702
DIČ: 2022816224
IČ DPH: SK2022816224
Novoť 300, Novoť

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novoť 300, Novoť Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 17. 4. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2010
Spisová značka: Sro/51184/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PharmDr. Anton Krivda od 1. 4. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lekáreň pod Kameným, s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 42,0 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 878,8 tis. €.

878,8 tis. €
Tržby
42,0 tis. €
Zisk
878,8 tis. €
Celkové výnosy
258,2 tis. €
Aktíva
139,8 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
16,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,7 tis., 2022 30,1 tis., 2023 32,4 tis., 2024 42,1 tis., 2025 42,0 tis.20216,7 tis.202230,1 tis.202332,4 tis.202442,1 tis.202542,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 591,4 tis., 2022 670,4 tis., 2023 701,0 tis., 2024 790,6 tis., 2025 878,8 tis.2021591,4 tis.2022670,4 tis.2023701,0 tis.2024790,6 tis.2025878,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 592,8 tis., 2022 671,3 tis., 2023 701,0 tis., 2024 790,6 tis., 2025 878,8 tis.2021592,8 tis.2022671,3 tis.2023701,0 tis.2024790,6 tis.2025878,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,2 tis., 2022 8,8 tis., 2023 11,2 tis., 2024 11,5 tis., 2025 12,1 tis.20212,2 tis.20228,8 tis.202311,2 tis.202411,5 tis.202512,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 878,8 tis. € 42,0 tis. €
2024 790,6 tis. € 42,1 tis. €
2023 701,0 tis. € 32,4 tis. €
2022 670,4 tis. € 30,1 tis. €
2021 591,4 tis. € 6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok14,1 tis. €
  • Zásoby67,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky8,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky49,4 tis. €
  • Finančné účty119,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov92,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie42,0 tis. €
  • Rezervy8,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky86,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň pod Kameným, s.r.o. v konkurze?

Lekáreň pod Kameným, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň pod Kameným, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lekáreň pod Kameným, s.r.o. tržby 878,8 tis. €.

Je firma Lekáreň pod Kameným, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lekáreň pod Kameným, s.r.o. dosiahla zisk 42,0 tis. €.

Je Lekáreň pod Kameným, s.r.o. platiteľom DPH?

Lekáreň pod Kameným, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň pod Kameným, s.r.o. sídli?

Lekáreň pod Kameným, s.r.o. má sídlo na adrese Novoť 300, Novoť, 029 55.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026