KONTRAKT SK PLUS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44688661
DIČ: 2022795060
IČ DPH: SK2022795060
Vonkajší rad 6/794, Sereď

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vonkajší rad 6/794, Sereď Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.10
Dátum vzniku: 26. 3. 2009
Základné imanie: 55,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2009
Spisová značka: Sro/23488/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. František Forgáč od 26. 3. 2009
    konateľprokuristaspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KONTRAKT SK PLUS s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 21,8 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 332,1 tis. €.

332,1 tis. €
Tržby
21,8 tis. €
Zisk
334,0 tis. €
Celkové výnosy
179,8 tis. €
Aktíva
164,1 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
38,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,0 tis., 2022 4,4 tis., 2023 10,9 tis., 2024 30,5 tis., 2025 21,8 tis.20214,0 tis.20224,4 tis.202310,9 tis.202430,5 tis.202521,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 199,3 tis., 2022 248,8 tis., 2023 253,2 tis., 2024 289,6 tis., 2025 332,1 tis.2021199,3 tis.2022248,8 tis.2023253,2 tis.2024289,6 tis.2025332,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 332,1 tis. € 21,8 tis. €
2024 289,6 tis. € 30,5 tis. €
2023 253,2 tis. € 10,9 tis. €
2022 248,8 tis. € 4,4 tis. €
2021 199,3 tis. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok118,4 tis. €
  • Zásoby7,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,0 tis. €
  • Finančné účty38,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie55,0 tis. €
  • Kapitálové fondy5,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov81,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,9 tis. €
  • Bankové úvery3 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KONTRAKT SK PLUS s.r.o. v konkurze?

KONTRAKT SK PLUS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KONTRAKT SK PLUS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KONTRAKT SK PLUS s.r.o. tržby 332,1 tis. €.

Je firma KONTRAKT SK PLUS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KONTRAKT SK PLUS s.r.o. dosiahla zisk 21,8 tis. €.

Je KONTRAKT SK PLUS s.r.o. platiteľom DPH?

KONTRAKT SK PLUS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KONTRAKT SK PLUS s.r.o. sídli?

KONTRAKT SK PLUS s.r.o. má sídlo na adrese Vonkajší rad 6/794, Sereď, 926 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026