Juraj Mitošinka - JM, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44686412
DIČ: 2022794334
IČ DPH: SK2022794334
Veterná 11, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veterná 11, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 19. 3. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2010
Spisová značka: Sro/23452/T
Predmet podnikania (výber): výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce - výchova a vzdelávanie osôb na obsluhu vyhradených technických zariade…; vyučovanie v odbore cudzích jazykov - anglický jazyk; prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický jazyk …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Juraj Mitošinka od 19. 3. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Juraj Mitošinka - JM, s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 69,5 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 93,4 tis. €.

93,4 tis. €
Tržby
69,5 tis. €
Zisk
94,0 tis. €
Celkové výnosy
940,8 tis. €
Aktíva
938,2 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť
91,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 81,8 tis., 2022 66,6 tis., 2023 63,0 tis., 2024 69,6 tis., 2025 69,5 tis.202181,8 tis.202266,6 tis.202363,0 tis.202469,6 tis.202569,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 115,7 tis., 2022 97,6 tis., 2023 97,9 tis., 2024 104,2 tis., 2025 93,4 tis.2021115,7 tis.202297,6 tis.202397,9 tis.2024104,2 tis.202593,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 93,4 tis. € 69,5 tis. €
2024 104,2 tis. € 69,6 tis. €
2023 97,9 tis. € 63,0 tis. €
2022 97,6 tis. € 66,6 tis. €
2021 115,7 tis. € 81,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky822,5 tis. €
  • Finančné účty107,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov863,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie69,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Juraj Mitošinka - JM, s.r.o. v konkurze?

Juraj Mitošinka - JM, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Juraj Mitošinka - JM, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Juraj Mitošinka - JM, s.r.o. tržby 93,4 tis. €.

Je firma Juraj Mitošinka - JM, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Juraj Mitošinka - JM, s.r.o. dosiahla zisk 69,5 tis. €.

Je Juraj Mitošinka - JM, s.r.o. platiteľom DPH?

Juraj Mitošinka - JM, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Juraj Mitošinka - JM, s.r.o. sídli?

Juraj Mitošinka - JM, s.r.o. má sídlo na adrese Veterná 11, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026