RR Krematórium N.Z., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44685327
DIČ: 2022803211
IČ DPH: SK2022803211
Nitrianska cesta 139, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nitrianska cesta 139, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 2. 4. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2009
Spisová značka: Sro/24236/N
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; textilná výroba; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Molnár od 17. 3. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RR Krematórium N.Z., s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 63,2 tis. € a tržby jej klesli o 58 % na 221,9 tis. €.

221,9 tis. €
Tržby
63,2 tis. €
Strata
237,5 tis. €
Celkové výnosy
164,5 tis. €
Aktíva
47,2 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
51,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,2 tis., 2022 125,9 tis., 2023 254,2 tis., 2024 235,8 tis., 2025 −63,2 tis.202119,2 tis.2022125,9 tis.2023254,2 tis.2024235,8 tis.2025−63,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 238,1 tis., 2022 374,0 tis., 2023 458,6 tis., 2024 527,2 tis., 2025 221,9 tis.2021238,1 tis.2022374,0 tis.2023458,6 tis.2024527,2 tis.2025221,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 221,9 tis. € -63,2 tis. €
2024 527,2 tis. € 235,8 tis. €
2023 458,6 tis. € 254,2 tis. €
2022 374,0 tis. € 125,9 tis. €
2021 238,1 tis. € 19,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok112,3 tis. €
  • Zásoby17,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky32,6 tis. €
  • Finančné účty2,6 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie47,2 tis. €
  • Záväzky117,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RR Krematórium N.Z., s.r.o. v konkurze?

RR Krematórium N.Z., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RR Krematórium N.Z., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RR Krematórium N.Z., s.r.o. tržby 221,9 tis. €.

Je firma RR Krematórium N.Z., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RR Krematórium N.Z., s.r.o. vykázala stratu 63,2 tis. €.

Je RR Krematórium N.Z., s.r.o. platiteľom DPH?

RR Krematórium N.Z., s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RR Krematórium N.Z., s.r.o. sídli?

RR Krematórium N.Z., s.r.o. má sídlo na adrese Nitrianska cesta 139, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026