H&T Accounting, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44683740
DIČ: 2022796820
IČ DPH: SK2022796820
Holíčska 8, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Holíčska 8, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 1. 4. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2010
Spisová značka: Sro/57730/B
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tomáš Benkovič od 1. 4. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť H&T Accounting, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 5,6 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 15,5 tis. €.

15,5 tis. €
Tržby
5,6 tis. €
Zisk
69,1 tis. €
Aktíva
59,6 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,2 tis., 2022 5,4 tis., 2023 6,3 tis., 2024 6,8 tis., 2025 5,6 tis.20216,2 tis.20225,4 tis.20236,3 tis.20246,8 tis.20255,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,5 tis., 2022 12,9 tis., 2023 15,4 tis., 2024 15,6 tis., 2025 15,5 tis.202115,5 tis.202212,9 tis.202315,4 tis.202415,6 tis.202515,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,5 tis. € 5,6 tis. €
2024 15,6 tis. € 6,8 tis. €
2023 15,4 tis. € 6,3 tis. €
2022 12,9 tis. € 5,4 tis. €
2021 15,5 tis. € 6,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie59,6 tis. €
  • Záväzky9,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma H&T Accounting, s. r. o. v konkurze?

H&T Accounting, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma H&T Accounting, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala H&T Accounting, s. r. o. tržby 15,5 tis. €.

Je firma H&T Accounting, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 H&T Accounting, s. r. o. dosiahla zisk 5,6 tis. €.

Je H&T Accounting, s. r. o. platiteľom DPH?

H&T Accounting, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma H&T Accounting, s. r. o. sídli?

H&T Accounting, s. r. o. má sídlo na adrese Holíčska 8, Bratislava, 851 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026