PURE Home Fashion s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44673311
DIČ: 2022788185
IČ DPH: SK2022788185
Harmónia 3048, Modra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Harmónia 3048, Modra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.90
Dátum vzniku: 17. 3. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2009
Spisová značka: Sro/120961/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; grafický a priemyselný dizajn podľa autorského zákona; návrh a realizácia prvkov interiéru a exteriéru podľa autorského zákona …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matej Drobný od 16. 6. 2026
    konateľ
  • Martin Drobný od 24. 1. 2025
    spoločník
  • Ing. Monika Drobná od 8. 6. 2019
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PURE Home Fashion s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 60 % na 12,9 tis. € a tržby jej narástli o 39 % na 159,1 tis. €.

159,1 tis. €
Tržby
12,9 tis. €
Zisk
159,4 tis. €
Celkové výnosy
425,2 tis. €
Aktíva
119,4 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
27,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −29,2 tis., 2022 35,9 tis., 2023 20,1 tis., 2024 8,1 tis., 2025 12,9 tis.2021−29,2 tis.202235,9 tis.202320,1 tis.20248,1 tis.202512,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 62,3 tis., 2022 124,3 tis., 2023 127,4 tis., 2024 114,2 tis., 2025 159,1 tis.202162,3 tis.2022124,3 tis.2023127,4 tis.2024114,2 tis.2025159,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 159,1 tis. € 12,9 tis. €
2024 114,2 tis. € 8,1 tis. €
2023 127,4 tis. € 20,1 tis. €
2022 124,3 tis. € 35,9 tis. €
2021 62,3 tis. € -29,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok394,2 tis. €
  • Zásoby3,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,0 tis. €
  • Finančné účty2,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy72,4 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov28,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,9 tis. €
  • Rezervy270 €
  • Dlhodobé záväzky233,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky72,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PURE Home Fashion s. r. o. v konkurze?

PURE Home Fashion s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PURE Home Fashion s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PURE Home Fashion s. r. o. tržby 159,1 tis. €.

Je firma PURE Home Fashion s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PURE Home Fashion s. r. o. dosiahla zisk 12,9 tis. €.

Je PURE Home Fashion s. r. o. platiteľom DPH?

PURE Home Fashion s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PURE Home Fashion s. r. o. sídli?

PURE Home Fashion s. r. o. má sídlo na adrese Harmónia 3048, Modra, 900 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026