Supplies and Cooperations s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44660839
DIČ: 2022795951
IČ DPH: SK2022795951
Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.53
Dátum vzniku: 28. 3. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2021
Spisová značka: Sro/196478/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mojmír Bruchánek od 1. 2. 2025
    konateľspoločník
  • MVDr. Jaroslav Soroka od 27. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Supplies and Cooperations s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 184 % na 178,5 tis. € a tržby jej narástli o 39 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
178,5 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
437,6 tis. €
Aktíva
259,6 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
17,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,9 tis., 2022 100,0 tis., 2023 44,2 tis., 2024 62,9 tis., 2025 178,5 tis.202159,9 tis.2022100,0 tis.202344,2 tis.202462,9 tis.2025178,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 230,4 tis., 2022 474,4 tis., 2023 484,7 tis., 2024 1,2 mil., 2025 1,7 mil.2021230,4 tis.2022474,4 tis.2023484,7 tis.20241,2 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 178,5 tis. €
2024 1,2 mil. € 62,9 tis. €
2023 484,7 tis. € 44,2 tis. €
2022 474,4 tis. € 100,0 tis. €
2021 230,4 tis. € 59,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok50,8 tis. €
  • Zásoby4,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky363,7 tis. €
  • Finančné účty13,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku250 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov75,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie178,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky171,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Supplies and Cooperations s. r. o. v konkurze?

Supplies and Cooperations s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Supplies and Cooperations s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Supplies and Cooperations s. r. o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma Supplies and Cooperations s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Supplies and Cooperations s. r. o. dosiahla zisk 178,5 tis. €.

Je Supplies and Cooperations s. r. o. platiteľom DPH?

Supplies and Cooperations s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Supplies and Cooperations s. r. o. sídli?

Supplies and Cooperations s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026