VWR International s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44660332
DIČ: 2022821988
IČ DPH: SK2022821988
Plynárenská 1, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Plynárenská 1, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.46
Dátum vzniku: 20. 3. 2009
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 5. 2009
Spisová značka: Sro/57488/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Piotr Jakubowski od 1. 7. 2026
    konateľ
  • VWR International Investors Europe GmbH od 3. 7. 2026
    spoločník
  • Vwr International B.V. od 3. 7. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VWR International s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 89 % na 5,1 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 490,1 tis. €.

490,1 tis. €
Tržby
5,1 tis. €
Zisk
500,9 tis. €
Celkové výnosy
415,6 tis. €
Aktíva
323,4 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
88,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 34,3 tis., 2023 3,3 tis., 2024 47,9 tis., 2025 5,1 tis.20211,6 tis.202234,3 tis.20233,3 tis.202447,9 tis.20255,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 495,8 tis., 2022 522,3 tis., 2023 513,9 tis., 2024 541,2 tis., 2025 490,1 tis.2021495,8 tis.2022522,3 tis.2023513,9 tis.2024541,2 tis.2025490,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 490,1 tis. € 5,1 tis. €
2024 541,2 tis. € 47,9 tis. €
2023 513,9 tis. € 3,3 tis. €
2022 522,3 tis. € 34,3 tis. €
2021 495,8 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky415,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie274 €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov290,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,1 tis. €
  • Rezervy67,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky15,6 tis. €
  • Bankové úvery862 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VWR International s. r. o. v konkurze?

VWR International s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VWR International s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VWR International s. r. o. tržby 490,1 tis. €.

Je firma VWR International s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VWR International s. r. o. dosiahla zisk 5,1 tis. €.

Je VWR International s. r. o. platiteľom DPH?

VWR International s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VWR International s. r. o. sídli?

VWR International s. r. o. má sídlo na adrese Plynárenská 1, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026