RH COMPANY - SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44651503
DIČ: 2022770343
IČ DPH: SK2022770343
Vyšné Ružbachy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vyšné Ružbachy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.35
Dátum vzniku: 25. 2. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2011
Spisová značka: Sro/21293/P
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dominik Baláž od 2. 4. 2025
    konateľspoločník
  • Monika Balážová od 13. 1. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RH COMPANY - SK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 69 % na 4,7 tis. € a tržby jej narástli o 96 % na 3,8 mil. €.

3,8 mil. €
Tržby
4,7 tis. €
Zisk
3,8 mil. €
Celkové výnosy
876,7 tis. €
Aktíva
78,4 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
4,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 6,4 tis., 2023 2,5 tis., 2024 15,0 tis., 2025 4,7 tis.20211,1 tis.20226,4 tis.20232,5 tis.202415,0 tis.20254,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 502,1 tis., 2022 956,2 tis., 2023 904,6 tis., 2024 1,9 mil., 2025 3,8 mil.2021502,1 tis.2022956,2 tis.2023904,6 tis.20241,9 mil.20253,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,8 mil. € 4,7 tis. €
2024 1,9 mil. € 15,0 tis. €
2023 904,6 tis. € 2,5 tis. €
2022 956,2 tis. € 6,4 tis. €
2021 502,1 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok227,1 tis. €
  • Zásoby37,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky583,1 tis. €
  • Finančné účty21,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov68,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,7 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky105,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky620,4 tis. €
  • Bankové úvery70,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RH COMPANY - SK s. r. o. v konkurze?

RH COMPANY - SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RH COMPANY - SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RH COMPANY - SK s. r. o. tržby 3,8 mil. €.

Je firma RH COMPANY - SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RH COMPANY - SK s. r. o. dosiahla zisk 4,7 tis. €.

Je RH COMPANY - SK s. r. o. platiteľom DPH?

RH COMPANY - SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RH COMPANY - SK s. r. o. sídli?

RH COMPANY - SK s. r. o. má sídlo na adrese Vyšné Ružbachy, 065 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026