STAPA Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44650370
DIČ: 2022781101
IČ DPH: SK2022781101
Tolstého 2912/10, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tolstého 2912/10, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 10. 3. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2012
Spisová značka: Sro/21354/P
Predmet podnikania (výber): informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; výroba jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stanislav Pavličko od 10. 3. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAPA Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 29,8 tis. € a tržby jej narástli o 64 % na 116,8 tis. €.

116,8 tis. €
Tržby
29,8 tis. €
Zisk
91,1 tis. €
Aktíva
58,4 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,8 tis., 2022 4,7 tis., 2023 7,3 tis., 2024 −1,7 tis., 2025 29,8 tis.20216,8 tis.20224,7 tis.20237,3 tis.2024−1,7 tis.202529,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 58,1 tis., 2022 75,3 tis., 2023 97,1 tis., 2024 71,2 tis., 2025 116,8 tis.202158,1 tis.202275,3 tis.202397,1 tis.202471,2 tis.2025116,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 116,8 tis. € 29,8 tis. €
2024 71,2 tis. € -1,7 tis. €
2023 97,1 tis. € 7,3 tis. €
2022 75,3 tis. € 4,7 tis. €
2021 58,1 tis. € 6,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie58,4 tis. €
  • Záväzky32,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAPA Slovakia s.r.o. v konkurze?

STAPA Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAPA Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAPA Slovakia s.r.o. tržby 116,8 tis. €.

Je firma STAPA Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAPA Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 29,8 tis. €.

Je STAPA Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

STAPA Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAPA Slovakia s.r.o. sídli?

STAPA Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Tolstého 2912/10, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026