MedicalScan Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44647158
DIČ: 2022793971
IČ DPH: SK2022793971
Rybárska 21, Šamorín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rybárska 21, Šamorín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 6. 3. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2011
Spisová značka: Sro/25586/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; počítačové služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dr. Celia Blasszauer Ethel od 20. 10. 2009
    konateľ
  • Dendrite Hungary Szoftver Szolgáltató Kft. od 8. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MedicalScan Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 2,4 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 100,0 tis. €.

100,0 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Zisk
55,8 tis. €
Aktíva
-55,9 tis. €
Vlastné imanie
200 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −10,8 tis., 2022 331, 2023 2,8 tis., 2024 2,1 tis., 2025 2,4 tis.2021−10,8 tis.202233120232,8 tis.20242,1 tis.20252,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 47,5 tis., 2022 70,6 tis., 2023 82,9 tis., 2024 97,1 tis., 2025 100,0 tis.202147,5 tis.202270,6 tis.202382,9 tis.202497,1 tis.2025100,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 100,0 tis. € 2,4 tis. €
2024 97,1 tis. € 2,1 tis. €
2023 82,9 tis. € 2,8 tis. €
2022 70,6 tis. € 331 €
2021 47,5 tis. € -10,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-55,9 tis. €
  • Záväzky111,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MedicalScan Slovakia s.r.o. v konkurze?

MedicalScan Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MedicalScan Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MedicalScan Slovakia s.r.o. tržby 100,0 tis. €.

Je firma MedicalScan Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MedicalScan Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 2,4 tis. €.

Je MedicalScan Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

MedicalScan Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MedicalScan Slovakia s.r.o. sídli?

MedicalScan Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Rybárska 21, Šamorín, 931 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026