THE HOLSTERS COMPANY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44638205
DIČ: 2022782443
IČ DPH: SK2022782443
Ivana Krasku 980/9, Banská Štiavnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ivana Krasku 980/9, Banská Štiavnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 4. 3. 2009
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2010
Spisová značka: Sro/16149/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Viktor Kováč od 4. 3. 2009
    konateľ
  • Schemnitz Group, a. s. od 31. 12. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť THE HOLSTERS COMPANY s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 11 % na 847,8 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 6,1 mil. €.

6,1 mil. €
Tržby
847,8 tis. €
Zisk
6,3 mil. €
Celkové výnosy
5,9 mil. €
Aktíva
5,2 mil. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
25,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 833,3 tis., 2022 1,6 mil., 2023 559,1 tis., 2024 950,3 tis., 2025 847,8 tis.2021833,3 tis.20221,6 mil.2023559,1 tis.2024950,3 tis.2025847,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,1 mil., 2022 7,5 mil., 2023 7,0 mil., 2024 6,7 mil., 2025 6,1 mil.20215,1 mil.20227,5 mil.20237,0 mil.20246,7 mil.20256,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,1 mil. € 847,8 tis. €
2024 6,7 mil. € 950,3 tis. €
2023 7,0 mil. € 559,1 tis. €
2022 7,5 mil. € 1,6 mil. €
2021 5,1 mil. € 833,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok475,6 tis. €
  • Zásoby7,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky4,6 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky62,2 tis. €
  • Finančné účty775,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie355,0 tis. €
  • Fondy zo zisku35,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie847,8 tis. €
  • Rezervy8,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky45,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky618,6 tis. €
  • Bankové úvery42,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma THE HOLSTERS COMPANY s.r.o. v konkurze?

THE HOLSTERS COMPANY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma THE HOLSTERS COMPANY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala THE HOLSTERS COMPANY s.r.o. tržby 6,1 mil. €.

Je firma THE HOLSTERS COMPANY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 THE HOLSTERS COMPANY s.r.o. dosiahla zisk 847,8 tis. €.

Je THE HOLSTERS COMPANY s.r.o. platiteľom DPH?

THE HOLSTERS COMPANY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma THE HOLSTERS COMPANY s.r.o. sídli?

THE HOLSTERS COMPANY s.r.o. má sídlo na adrese Ivana Krasku 980/9, Banská Štiavnica, 969 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026