SPACE & PROFIT Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44635796
DIČ: 2022766361
IČ DPH: SK2022766361
Hutnícka 2713/10, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hutnícka 2713/10, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 17. 2. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2009
Spisová značka: Sro/27693/V
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Petra Jeřábková od 23. 3. 2023
    konateľ
  • SPACE & PROFIT, s.r.o. od 4. 4. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SPACE & PROFIT Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 53 % na 1,5 tis. € a tržby jej klesli o 23 % na 45,4 tis. €.

45,4 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Zisk
41,0 tis. €
Aktíva
12,9 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 −2,6 tis., 2023 5,2 tis., 2024 3,2 tis., 2025 1,5 tis.20211,7 tis.2022−2,6 tis.20235,2 tis.20243,2 tis.20251,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 69,0 tis., 2022 85,6 tis., 2023 75,8 tis., 2024 58,6 tis., 2025 45,4 tis.202169,0 tis.202285,6 tis.202375,8 tis.202458,6 tis.202545,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 45,4 tis. € 1,5 tis. €
2024 58,6 tis. € 3,2 tis. €
2023 75,8 tis. € 5,2 tis. €
2022 85,6 tis. € -2,6 tis. €
2021 69,0 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,9 tis. €
  • Záväzky28,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SPACE & PROFIT Slovakia, s. r. o. v konkurze?

SPACE & PROFIT Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SPACE & PROFIT Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SPACE & PROFIT Slovakia, s. r. o. tržby 45,4 tis. €.

Je firma SPACE & PROFIT Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SPACE & PROFIT Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 1,5 tis. €.

Je SPACE & PROFIT Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

SPACE & PROFIT Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SPACE & PROFIT Slovakia, s. r. o. sídli?

SPACE & PROFIT Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Hutnícka 2713/10, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026