PROFINANC SLOVAKIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44617739
DIČ: 2022753106
IČ DPH: SK2022753106
Stromová 2670/13, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stromová 2670/13, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 30. 1. 2009
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 2. 2009
Spisová značka: Sro/56554/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v obchode; sprostredkovateľská činnosť v službách …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lucia Kupčuláková od 30. 1. 2009
    konateľ
  • Magdaléna Dostálová od 11. 10. 2012
    konateľ
  • Peter Dostál od 11. 10. 2012
    konateľ
  • PROFINANC PLUS s. r. o. od 20. 8. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PROFINANC SLOVAKIA, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 56,3 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 502,7 tis. €.

502,7 tis. €
Tržby
56,3 tis. €
Strata
515,7 tis. €
Celkové výnosy
474,8 tis. €
Aktíva
81,2 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
48,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,4 tis., 2022 11,4 tis., 2023 9,7 tis., 2024 16,9 tis., 2025 −56,3 tis.20216,4 tis.202211,4 tis.20239,7 tis.202416,9 tis.2025−56,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 370,6 tis., 2022 564,2 tis., 2023 572,2 tis., 2024 575,1 tis., 2025 502,7 tis.2021370,6 tis.2022564,2 tis.2023572,2 tis.2024575,1 tis.2025502,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 502,7 tis. € -56,3 tis. €
2024 575,1 tis. € 16,9 tis. €
2023 572,2 tis. € 9,7 tis. €
2022 564,2 tis. € 11,4 tis. €
2021 370,6 tis. € 6,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok118,1 tis. €
  • Zásoby215,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky40 €
  • Krátkodobé pohľadávky87,8 tis. €
  • Finančné účty50,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov96,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-56,3 tis. €
  • Rezervy4,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky149,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky48,9 tis. €
  • Bankové úvery188,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PROFINANC SLOVAKIA, s. r. o. v konkurze?

PROFINANC SLOVAKIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PROFINANC SLOVAKIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PROFINANC SLOVAKIA, s. r. o. tržby 502,7 tis. €.

Je firma PROFINANC SLOVAKIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PROFINANC SLOVAKIA, s. r. o. vykázala stratu 56,3 tis. €.

Je PROFINANC SLOVAKIA, s. r. o. platiteľom DPH?

PROFINANC SLOVAKIA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PROFINANC SLOVAKIA, s. r. o. sídli?

PROFINANC SLOVAKIA, s. r. o. má sídlo na adrese Stromová 2670/13, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026