CALZEDONIA SLOVAK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44614004
DIČ: 2022782575
IČ DPH: SK2022782575
Mlynské nivy 5, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské nivy 5, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.71
Dátum vzniku: 6. 3. 2009
Základné imanie: 2,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2009
Spisová značka: Sro/57204/B
Predmet podnikania (výber): organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Malec od 18. 3. 2024
    konateľ
  • Matteo Muraro od 6. 3. 2009
    konateľ
  • Simone Luzii od 18. 4. 2022
    konateľ
  • Calzedonia Finanziaria S.A. od 3. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CALZEDONIA SLOVAK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 22 % na 661,1 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 23,8 mil. €.

23,8 mil. €
Tržby
661,1 tis. €
Zisk
24,2 mil. €
Celkové výnosy
9,8 mil. €
Aktíva
2,9 mil. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
25,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 407,2 tis., 2022 571,8 tis., 2023 700,7 tis., 2024 844,2 tis., 2025 661,1 tis.2021407,2 tis.2022571,8 tis.2023700,7 tis.2024844,2 tis.2025661,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,4 mil., 2022 18,6 mil., 2023 21,9 mil., 2024 24,7 mil., 2025 23,8 mil.202112,4 mil.202218,6 mil.202321,9 mil.202424,7 mil.202523,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 23,8 mil. € 661,1 tis. €
2024 24,7 mil. € 844,2 tis. €
2023 21,9 mil. € 700,7 tis. €
2022 18,6 mil. € 571,8 tis. €
2021 12,4 mil. € 407,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok73,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Zásoby2,6 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky957,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,3 mil. €
  • Finančné účty113,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie247,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie2,0 mil. €
  • Fondy zo zisku200,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie661,1 tis. €
  • Rezervy307,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky6,6 mil. €
  • Bankové úvery6,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CALZEDONIA SLOVAK s. r. o. v konkurze?

CALZEDONIA SLOVAK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CALZEDONIA SLOVAK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CALZEDONIA SLOVAK s. r. o. tržby 23,8 mil. €.

Je firma CALZEDONIA SLOVAK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CALZEDONIA SLOVAK s. r. o. dosiahla zisk 661,1 tis. €.

Je CALZEDONIA SLOVAK s. r. o. platiteľom DPH?

CALZEDONIA SLOVAK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CALZEDONIA SLOVAK s. r. o. sídli?

CALZEDONIA SLOVAK s. r. o. má sídlo na adrese Mlynské nivy 5, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026