MatTek In Vitro Life Science Laboratories, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44583184
DIČ: 2022750686
IČ DPH: SK2022750686
Mlynské Nivy 73, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské Nivy 73, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedecký výskum a vývoj 72.11
Dátum vzniku: 28. 1. 2009
Základné imanie: 35,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 3. 2009
Spisová značka: Sro/56459/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoo…; reklamné a marketingové služby; výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alex Armento od 11. 12. 2018
    konateľ
  • Jan-Mark Wangler od 14. 11. 2025
    konateľ
  • Silvia Letašiová od 14. 11. 2025
    konateľ
  • MatTek Corporation od 5. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MatTek In Vitro Life Science Laboratories, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 499,6 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 4,1 mil. €.

4,1 mil. €
Tržby
499,6 tis. €
Zisk
4,2 mil. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
1,9 mil. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
40,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 456,8 tis., 2022 194,8 tis., 2023 495,1 tis., 2024 611,9 tis., 2025 499,6 tis.2021456,8 tis.2022194,8 tis.2023495,1 tis.2024611,9 tis.2025499,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 mil., 2022 2,9 mil., 2023 3,4 mil., 2024 3,8 mil., 2025 4,1 mil.20212,4 mil.20222,9 mil.20233,4 mil.20243,8 mil.20254,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,1 mil. € 499,6 tis. €
2024 3,8 mil. € 611,9 tis. €
2023 3,4 mil. € 495,1 tis. €
2022 2,9 mil. € 194,8 tis. €
2021 2,4 mil. € 456,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok4,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok172,8 tis. €
  • Zásoby429,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky863,6 tis. €
  • Finančné účty1,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie43,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie35,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie499,6 tis. €
  • Rezervy60,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky94,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky496,0 tis. €
  • Bankové úvery1,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MatTek In Vitro Life Science Laboratories, s. r. o. v konkurze?

MatTek In Vitro Life Science Laboratories, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MatTek In Vitro Life Science Laboratories, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MatTek In Vitro Life Science Laboratories, s. r. o. tržby 4,1 mil. €.

Je firma MatTek In Vitro Life Science Laboratories, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MatTek In Vitro Life Science Laboratories, s. r. o. dosiahla zisk 499,6 tis. €.

Je MatTek In Vitro Life Science Laboratories, s. r. o. platiteľom DPH?

MatTek In Vitro Life Science Laboratories, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MatTek In Vitro Life Science Laboratories, s. r. o. sídli?

MatTek In Vitro Life Science Laboratories, s. r. o. má sídlo na adrese Mlynské Nivy 73, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026