IDS Health Media Slovakia spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44580266
DIČ: 2022747276
IČ DPH: SK2022747276
Mlynské Nivy 5, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské Nivy 5, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 17. 1. 2009
Základné imanie: 40,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 2. 2009
Spisová značka: Sro/115022/B
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; kuriérske služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Johannes de od 18. 8. 2016
    konateľ
  • Milena Dančová od 11. 11. 2020
    konateľspoločník
  • B.V. Holland Center International HCI od 5. 1. 2021
    spoločník
  • Tlnt B.V. od 5. 1. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IDS Health Media Slovakia spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 41 % na 55,8 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 664,0 tis. €.

664,0 tis. €
Tržby
55,8 tis. €
Zisk
665,1 tis. €
Celkové výnosy
542,4 tis. €
Aktíva
498,0 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
41,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 58,3 tis., 2022 18,4 tis., 2023 19,9 tis., 2024 94,1 tis., 2025 55,8 tis.202158,3 tis.202218,4 tis.202319,9 tis.202494,1 tis.202555,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 595,6 tis., 2022 526,8 tis., 2023 578,8 tis., 2024 773,2 tis., 2025 664,0 tis.2021595,6 tis.2022526,8 tis.2023578,8 tis.2024773,2 tis.2025664,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 664,0 tis. € 55,8 tis. €
2024 773,2 tis. € 94,1 tis. €
2023 578,8 tis. € 19,9 tis. €
2022 526,8 tis. € 18,4 tis. €
2021 595,6 tis. € 58,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok155,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky177,9 tis. €
  • Finančné účty208,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie40,0 tis. €
  • Kapitálové fondy371,0 tis. €
  • Fondy zo zisku4,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie55,8 tis. €
  • Rezervy2,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky35,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IDS Health Media Slovakia spol. s r.o. v konkurze?

IDS Health Media Slovakia spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IDS Health Media Slovakia spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IDS Health Media Slovakia spol. s r.o. tržby 664,0 tis. €.

Je firma IDS Health Media Slovakia spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IDS Health Media Slovakia spol. s r.o. dosiahla zisk 55,8 tis. €.

Je IDS Health Media Slovakia spol. s r.o. platiteľom DPH?

IDS Health Media Slovakia spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IDS Health Media Slovakia spol. s r.o. sídli?

IDS Health Media Slovakia spol. s r.o. má sídlo na adrese Mlynské Nivy 5, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026