STRECHY VG MONT, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44572921
DIČ: 2022785567
IČ DPH: SK2022785567
Rybničná 10226/30, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rybničná 10226/30, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 26. 2. 2009
Základné imanie: 400,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2010
Spisová značka: Sro/57078/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jan Kůta od 16. 12. 2011
    konateľspoločník
  • Vladimír Jágr od 16. 12. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STRECHY VG MONT, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 48,8 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 137,0 tis. €.

137,0 tis. €
Tržby
48,8 tis. €
Zisk
137,0 tis. €
Celkové výnosy
599,0 tis. €
Aktíva
590,9 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
79,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 11,6 tis., 2023 424, 2024 46,8 tis., 2025 48,8 tis.20212,1 tis.202211,6 tis.2023424202446,8 tis.202548,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 120,7 tis., 2022 130,7 tis., 2023 147,1 tis., 2024 135,1 tis., 2025 137,0 tis.2021120,7 tis.2022130,7 tis.2023147,1 tis.2024135,1 tis.2025137,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 137,0 tis. € 48,8 tis. €
2024 135,1 tis. € 46,8 tis. €
2023 147,1 tis. € 424 €
2022 130,7 tis. € 11,6 tis. €
2021 120,7 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok469,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky99,0 tis. €
  • Finančné účty30,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie400,0 tis. €
  • Fondy zo zisku8,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov133,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie48,8 tis. €
  • Rezervy452 €
  • Dlhodobé záväzky718 €
  • Krátkodobé záväzky7,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STRECHY VG MONT, s. r. o. v konkurze?

STRECHY VG MONT, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STRECHY VG MONT, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STRECHY VG MONT, s. r. o. tržby 137,0 tis. €.

Je firma STRECHY VG MONT, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STRECHY VG MONT, s. r. o. dosiahla zisk 48,8 tis. €.

Je STRECHY VG MONT, s. r. o. platiteľom DPH?

STRECHY VG MONT, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STRECHY VG MONT, s. r. o. sídli?

STRECHY VG MONT, s. r. o. má sídlo na adrese Rybničná 10226/30, Bratislava, 831 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026