V a P Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44567677
DIČ: 2022772026
Hubice 66, Hubice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hubice 66, Hubice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 28. 2. 2009
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/26017/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Veronika Slobodová od 28. 2. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V a P Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 33 % na 3,4 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 7,0 tis. €.

7,0 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
40,8 tis. €
Aktíva
27,9 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,7 tis., 2022 5,1 tis., 2023 10,4 tis., 2024 5,1 tis., 2025 3,4 tis.20214,7 tis.20225,1 tis.202310,4 tis.20245,1 tis.20253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 19,9 tis., 2022 16,6 tis., 2023 15,8 tis., 2024 8,0 tis., 2025 7,0 tis.202119,9 tis.202216,6 tis.202315,8 tis.20248,0 tis.20257,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,0 tis. € 3,4 tis. €
2024 8,0 tis. € 5,1 tis. €
2023 15,8 tis. € 10,4 tis. €
2022 16,6 tis. € 5,1 tis. €
2021 19,9 tis. € 4,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,9 tis. €
  • Záväzky12,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V a P Slovakia, s. r. o. v konkurze?

V a P Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V a P Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V a P Slovakia, s. r. o. tržby 7,0 tis. €.

Je firma V a P Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V a P Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Kde firma V a P Slovakia, s. r. o. sídli?

V a P Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Hubice 66, Hubice, 930 39.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026