GPP INDUSTRIE BAU, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44562977
DIČ: 2022731623
IČ DPH: SK2022731623
Kragujevská 398, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kragujevská 398, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.11
Dátum vzniku: 19. 12. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 12. 2008
Spisová značka: Sro/50597/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; skladovanie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Gažúr od 19. 12. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GPP INDUSTRIE BAU, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 47 % na 15,0 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 283,9 tis. €.

283,9 tis. €
Tržby
15,0 tis. €
Zisk
346,1 tis. €
Celkové výnosy
121,5 tis. €
Aktíva
34,7 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
20,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 42,0 tis., 2023 −77,2 tis., 2024 28,5 tis., 2025 15,0 tis.20213,5 tis.202242,0 tis.2023−77,2 tis.202428,5 tis.202515,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 143,9 tis., 2022 587,3 tis., 2023 102,9 tis., 2024 239,2 tis., 2025 283,9 tis.2021143,9 tis.2022587,3 tis.2023102,9 tis.2024239,2 tis.2025283,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 283,9 tis. € 15,0 tis. €
2024 239,2 tis. € 28,5 tis. €
2023 102,9 tis. € -77,2 tis. €
2022 587,3 tis. € 42,0 tis. €
2021 143,9 tis. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok104,7 tis. €
  • Zásoby351 €
  • Krátkodobé pohľadávky9,4 tis. €
  • Finančné účty7,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov12,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,0 tis. €
  • Rezervy757 €
  • Krátkodobé záväzky30,9 tis. €
  • Bankové úvery55,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GPP INDUSTRIE BAU, s. r. o. v konkurze?

GPP INDUSTRIE BAU, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GPP INDUSTRIE BAU, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GPP INDUSTRIE BAU, s. r. o. tržby 283,9 tis. €.

Je firma GPP INDUSTRIE BAU, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GPP INDUSTRIE BAU, s. r. o. dosiahla zisk 15,0 tis. €.

Je GPP INDUSTRIE BAU, s. r. o. platiteľom DPH?

GPP INDUSTRIE BAU, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GPP INDUSTRIE BAU, s. r. o. sídli?

GPP INDUSTRIE BAU, s. r. o. má sídlo na adrese Kragujevská 398, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026