Plynmonta s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44560681
DIČ: 2022739378
IČ DPH: SK2022739378
Zvolenská cesta 20, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zvolenská cesta 20, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 6. 1. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2009
Spisová značka: Sro/15894/S
Predmet podnikania (výber): odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynových oprava vyhradených technických zariad…; vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; zámočníctvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Varga od 18. 2. 2025
    konateľ
  • Milan Stankovič od 6. 1. 2009
    konateľ
  • INTEG s.r.o. od 26. 4. 2025
    spoločník
  • Viktor Morávek od 26. 4. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Plynmonta s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 23,9 tis. € a tržby jej narástli o 40 % na 470,8 tis. €.

470,8 tis. €
Tržby
23,9 tis. €
Zisk
470,8 tis. €
Celkové výnosy
296,9 tis. €
Aktíva
107,9 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
62,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,3 tis., 2022 4,8 tis., 2023 30,7 tis., 2024 21,7 tis., 2025 23,9 tis.2021−4,3 tis.20224,8 tis.202330,7 tis.202421,7 tis.202523,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 266,7 tis., 2022 350,4 tis., 2023 408,0 tis., 2024 337,3 tis., 2025 470,8 tis.2021266,7 tis.2022350,4 tis.2023408,0 tis.2024337,3 tis.2025470,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 470,8 tis. € 23,9 tis. €
2024 337,3 tis. € 21,7 tis. €
2023 408,0 tis. € 30,7 tis. €
2022 350,4 tis. € 4,8 tis. €
2021 266,7 tis. € -4,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok33,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky112,7 tis. €
  • Finančné účty151,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy172,1 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-93,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,9 tis. €
  • Rezervy11,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky21,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky143,4 tis. €
  • Bankové úvery12,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Plynmonta s. r. o. v konkurze?

Plynmonta s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Plynmonta s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Plynmonta s. r. o. tržby 470,8 tis. €.

Je firma Plynmonta s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Plynmonta s. r. o. dosiahla zisk 23,9 tis. €.

Je Plynmonta s. r. o. platiteľom DPH?

Plynmonta s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Plynmonta s. r. o. sídli?

Plynmonta s. r. o. má sídlo na adrese Zvolenská cesta 20, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026