LERIKA Accounting SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44550596
DIČ: 2022740830
IČ DPH: SK2022740830
Poľská 2714/2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Poľská 2714/2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56110
Dátum vzniku: 1. 2. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 2. 2009
Spisová značka: Sro/56070/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; vedenie účtovníctva; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Monika Borkovcová od 29. 12. 2008
    konateľspoločník
  • Mgr. Ivana Ottová od 29. 12. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LERIKA Accounting SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 14,2 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 172,5 tis. €.

172,5 tis. €
Tržby
14,2 tis. €
Zisk
52,6 tis. €
Aktíva
19,7 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,6 tis., 2022 1,7 tis., 2023 12,5 tis., 2024 18,5 tis., 2025 14,2 tis.2021−3,6 tis.20221,7 tis.202312,5 tis.202418,5 tis.202514,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 140,7 tis., 2022 129,7 tis., 2023 143,8 tis., 2024 184,9 tis., 2025 172,5 tis.2021140,7 tis.2022129,7 tis.2023143,8 tis.2024184,9 tis.2025172,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 172,5 tis. € 14,2 tis. €
2024 184,9 tis. € 18,5 tis. €
2023 143,8 tis. € 12,5 tis. €
2022 129,7 tis. € 1,7 tis. €
2021 140,7 tis. € -3,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,7 tis. €
  • Záväzky32,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LERIKA Accounting SK, s. r. o. v konkurze?

LERIKA Accounting SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LERIKA Accounting SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LERIKA Accounting SK, s. r. o. tržby 172,5 tis. €.

Je firma LERIKA Accounting SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LERIKA Accounting SK, s. r. o. dosiahla zisk 14,2 tis. €.

Je LERIKA Accounting SK, s. r. o. platiteľom DPH?

LERIKA Accounting SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LERIKA Accounting SK, s. r. o. sídli?

LERIKA Accounting SK, s. r. o. má sídlo na adrese Poľská 2714/2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026