Polo - Europe, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44548389
DIČ: 2022749542
IČ DPH: SK2022749542
Moča 46, Moča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moča 46, Moča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 20. 1. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 4. 2009
Spisová značka: Sro/23841/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gábor Szűcs od 20. 1. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Polo - Europe, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 17 % na 12,1 tis. € a tržby jej narástli o 234 % na 431,0 tis. €.

431,0 tis. €
Tržby
12,1 tis. €
Zisk
119,6 tis. €
Vlastné imanie

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,6 tis., 2022 6,0 tis., 2023 16,8 tis., 2024 10,4 tis., 2025 12,1 tis.202111,6 tis.20226,0 tis.202316,8 tis.202410,4 tis.202512,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 248,8 tis., 2022 207,6 tis., 2023 221,6 tis., 2024 128,9 tis., 2025 431,0 tis.2021248,8 tis.2022207,6 tis.2023221,6 tis.2024128,9 tis.2025431,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 431,0 tis. € 12,1 tis. €
2024 128,9 tis. € 10,4 tis. €
2023 221,6 tis. € 16,8 tis. €
2022 207,6 tis. € 6,0 tis. €
2021 248,8 tis. € 11,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Polo - Europe, s. r. o. v konkurze?

Polo - Europe, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Polo - Europe, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Polo - Europe, s. r. o. tržby 431,0 tis. €.

Je firma Polo - Europe, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Polo - Europe, s. r. o. dosiahla zisk 12,1 tis. €.

Je Polo - Europe, s. r. o. platiteľom DPH?

Polo - Europe, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Polo - Europe, s. r. o. sídli?

Polo - Europe, s. r. o. má sídlo na adrese Moča 46, Moča, 946 37.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026