CCS Tax, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44539126
DIČ: 2022736166
IČ DPH: SK2022736166
Tomášikova 50/E, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 50/E, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 1. 1. 2009
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2009
Spisová značka: Sro/176562/B
Predmet podnikania (výber): daňové poradenstvo; vedenie účtovníctva; vedenie mzdovej agendy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Denisa Ružičková od 28. 2. 2024
    konateľspoločník
  • CCS Consulting, s.r.o. od 1. 4. 2024
    spoločník
  • Ing. Gabriela Lipková od 30. 1. 2025
    spoločník
  • JUDr. Andrea Čabáková od 23. 12. 2025
    spoločník
  • JUDr. Július Fehér od 1. 4. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CCS Tax, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 87,0 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
87,0 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
375,5 tis. €
Aktíva
208,5 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
81,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,1 tis., 2022 15,7 tis., 2023 5,4 tis., 2024 107,3 tis., 2025 87,0 tis.202123,1 tis.202215,7 tis.20235,4 tis.2024107,3 tis.202587,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 964,8 tis., 2022 975,5 tis., 2023 1,1 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,1 mil.2021964,8 tis.2022975,5 tis.20231,1 mil.20241,5 mil.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 87,0 tis. €
2024 1,5 mil. € 107,3 tis. €
2023 1,1 mil. € 5,4 tis. €
2022 975,5 tis. € 15,7 tis. €
2021 964,8 tis. € 23,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok8,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok14,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky233,2 tis. €
  • Finančné účty109,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Kapitálové fondy91,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie87,0 tis. €
  • Rezervy54,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11 €
  • Krátkodobé záväzky111,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CCS Tax, spol. s r.o. v konkurze?

CCS Tax, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CCS Tax, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CCS Tax, spol. s r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma CCS Tax, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CCS Tax, spol. s r.o. dosiahla zisk 87,0 tis. €.

Je CCS Tax, spol. s r.o. platiteľom DPH?

CCS Tax, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CCS Tax, spol. s r.o. sídli?

CCS Tax, spol. s r.o. má sídlo na adrese Tomášikova 50/E, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026