Euro-Mall, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44537948
DIČ: 2022802309
IČ DPH: SK2022802309
Sládkovičova 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sládkovičova 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.51
Dátum vzniku: 13. 1. 2009
Základné imanie: 1,3 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2009
Spisová značka: Sro/56254/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov v rozsahu voľnej živnosti; účtovné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Sauer od 1. 6. 2019
    konateľ
  • SAROVITA LIMITED od 10. 1. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Euro-Mall, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 1,0 mil. € a tržby jej klesli o 36 % na 136,5 mil. €.

136,5 mil. €
Tržby
1,0 mil. €
Zisk
137,0 mil. €
Celkové výnosy
4,1 mil. €
Aktíva
3,9 mil. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
0,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 384,2 tis., 2022 157,5 tis., 2023 812,8 tis., 2024 1,2 mil., 2025 1,0 mil.2021384,2 tis.2022157,5 tis.2023812,8 tis.20241,2 mil.20251,0 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 59,9 mil., 2022 29,2 mil., 2023 150,9 mil., 2024 213,6 mil., 2025 136,5 mil.202159,9 mil.202229,2 mil.2023150,9 mil.2024213,6 mil.2025136,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 136,5 mil. € 1,0 mil. €
2024 213,6 mil. € 1,2 mil. €
2023 150,9 mil. € 812,8 tis. €
2022 29,2 mil. € 157,5 tis. €
2021 59,9 mil. € 384,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby2,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,5 mil. €
  • Finančné účty227,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie22,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,0 mil. €
  • Rezervy27,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky72,0 tis. €
  • Bankové úvery106,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Euro-Mall, s. r. o. v konkurze?

Euro-Mall, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Euro-Mall, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Euro-Mall, s. r. o. tržby 136,5 mil. €.

Je firma Euro-Mall, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Euro-Mall, s. r. o. dosiahla zisk 1,0 mil. €.

Je Euro-Mall, s. r. o. platiteľom DPH?

Euro-Mall, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Euro-Mall, s. r. o. sídli?

Euro-Mall, s. r. o. má sídlo na adrese Sládkovičova 2, Bratislava, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026